מיתוג עסקי - הפכו את העסק שלכם למותג

 

לקבלת הצעה חינם מלאו פרטים:


החשיבות של המיתוג של העסק שלך לדרך שבה הלקוחות הפוטנציאליים שלך יתפסו אותו היא עצומה.

בעולם מוצף במסרים, פרסומות והסחות דעת, מיתוג נכון, עיצוב נכון ללוגו, בחירה נכונה של צבעי המותג – ישפרו את חווית הלקוח ויתנו לעסק שלך יתרון מול המתחרים.

תהליך נכון של מיתוג עסקי יתחיל דרך אפיון וישיבת בריף עם הלקוח – ללמידת הצרכים, המטרות השיווקיות, קהלי היעד והסביבה התחרותית בה פועל העסק. זיקוק נכון של המסקנות מהבריף, יוביל לבניית שפה מיתוגית ברורה ואיכותית.

שטיק מדיה מביאה לשולחן ראייה כוללת מיתוג עסקי ועיצוב גרפי, על פי המטרות העסקיות של הלקוח.

בשטיק מדיה מאמינים שמיתוג לעסק עובר דרך 3 צמתים: אפיון מדוייק

עיצוב איכותי


אפיון מדויק כחלק מתהליך

הלקוח במרכז. נלמד לעומק את קהלי היעד שלך ומה החוויה שהם מצפים לקבל כשהם נתקלים במותג שלך. נאפיין את הסביבה העסקית ונבין מהי השפה שבה המתחרים החליטו להשתמש. לפי האפיון נלמד אילו חומרים מיתוגים עלינו להכין לעסק- עיצוב לוגו, עיצוב כרטיסי ביקור, עיצוב באנרים, עיצוב לרשתות החברתיות ועיצוב ספר מותג ונכין תמצית לבריף אותה נעביר לעיצוב. 

אי אפשר בלי עיצוב איכותי עבור מיתוג

אחרי הזיקוק של המסקנות מהבריף, לוקחים את המסקנות ומפיחים בהן חיים – מתחילים בביצוע תהליך המיתוג על ידי בחירה של השפה הנכונה, צבעי מותג, בחירת פונט מתאים לעסק ועוד.

העיצוב של שטיק מדיה נשען על ניתוח של המותג ושל קהלי היעד שלו כדי לאפשר לנו לשדר את המסרים הנכונים לכל אורך השפה המיתוגית של העסק. בתהליך העיצוב אנו מפיקים סקיצות ללקוח כדי לקבל רושם על המחשבות והרצונות שלו לגבי המיתוג.

מניסיון שלנו, בשלב זה הדבר החשוב ביותר הוא להיות קשוב למעצבים ולידע שלהם מכיוון שהם באים לפרויקט רעננים, חדשים וללא דעות קדומות ובעיצוב שלהם מתאים למסקנות מהריף ובעיקר לקהל היעד הרלוונטי למותג.

פרסום באינטרנט תמיד חלק מהתהליך מיתוג לעסק

99% מהעסקים כיום משתמשים בנראות העיצובית שלהם לצורך הצגה ברשתות החברתיות, פרסום באינטרנט והפקת קמפיינים דיגיטלים. העיצוב שנבנה לעסק שלך יבוצע תוך חשיבה עתידית על קמפיינים ומטרות המותג מבחינה שיווקית.

החומרים הגרפיים שתכין בתהליך ישמשו את העסק קדימה בכל פלטפורמות הפרסום הרלוונטיות, החל מכרטיס ביקור שיושאר ללקוח, דרך מצגות, כנסים ותערוכות, קמפיינים ברשת ועוד – ועל כן החשיבות של בניית תהליך עיצובי נכון בהתחלה הוא משמעותי ביותר.

 


מה כולל מיתוג עסקי:

אצלינו העסק שלך יקבל כל מה שהוא צריך בתחום העיצוב הגרפי:

מיתוג עסקי

עיצוב לוגו

עיצוב דפי נחיתה

עיצוב ספר מותג

עיצוב אתרי אינטרנט

מיתוג עסקי

עיצוב באנרים


מיתוג עסקי

מה אנחנו מביאים לשולחן?

ראייה שיווקית – בונה שפה מיתוגית ולא חושב על הלקוח? חבל. כנראה ששפכת כסף לריק. הלקוח שלך הוא הדבר החשוב ביותר מיתוג עסקי חייב להתאים באופן שלם ומושלם

ניסיון – מעל לעשור ניסיון מיתוג עסקי ועיצוב גרפי ותפיסה עיצובית מגובשת, מסייעת לנו להעניק לעסק שלך את ה look & feel  שיעשו לו טוב.

ONE STOP SHOP – בשטיק מדיה יש צוות מגובש וחזק שמשלים אחד את השני מנקודות ממשק שונות. אסטרטגיה, עיצוב גרפי, קופירייטינג, SEO וראייה של מדיה חברתית – יעניקו לעיצוב הגרפי שלך את הנראות העכשווית והנכונה למטרות העסקיות של העסק שלך.

שירות בן ז^%ה – אנחנו משקיעים מאמצים כבירים בשירות וסאת על מנת לוודא כי כל לקוח מקבל את הטיפול הצמוד והאיכותי בשלב התהליך. אנחנו רוצים שתהיה מרוצה לא רק מהתוצאה אלא גם מהדרך, ושתמליץ עלינו לעסקים נוספים.
קראו עוד על חשיבות מותג באתר לינק לויקיפדיה


דבר איתנו. הצוות שלנו כאן בשבילך!

מיתוג עסקי
4.9 (97.96%) 167 votes


תיק עבודות מיתוג עסקי

תיק עבודות מיתוג עסקי

מאמרים בנושא