הסוף לפרסומות ה – YouTube הארוכות שלא ניתן לדלג עליהן

0 1,209

ארוך יותר זה לא בהכרח טוב יותר, כשמדובר בווידאו באינטרנט. כולנו מכירים את החוויה המעצבנת הזאת – אנחנו רוצים לראות סרטון, אולם בדרך עלינו לצפות בעל כורחנו בפרסומת מעצבנת שנמשכת שניות ארוכות. מובן שאנחנו, כמשתמשים, מפתחים אנטי לפרסומת במצב כזה, והפרסומת עלולה להיות בלתי אפקטיבית כאשר אנו כועסים ועצבניים על עצם קיומה.

ובכן, לא עוד. תמו הימים של פרסומות כה ארוכות ב-YouTube. לפני מספר ימים, YouTube הודיעה שהיא מורידה בסוף שנה זו את הפרסומות בנות 30 השניות שלא ניתן לדלג עליהן.

החל מ-2018, חברות לא יוכלו לקנות פורמט פרסומות בנות 30 שניות, אלא רק פרסומות פרומו בנות 20 שניות או פרסומות באמפר בנות 6 שניות. מובן שבעידן האינטרנט ובאקלים הנוכחי, שבו אנשים מתייאשים מסרטון ומדלגים עליו כעבור שלוש שניות, קיצור ותמציתיות הן המגמות המובילות.

"אנחנו מחויבים לחוויית פרסומות יותר טובה למשתמשים ברשת. על כן הפסקנו עם הפרסומות בנות ה-30 שניות ובמקומן נכניס פורמטים שיעבדו טוב למפרסם וגם למשתמש" אמר דובר YouTube.

קבלו טייק-אווי של טיפים בשיווק ובמיתוג ישר למייל

לפי אנדרו וולוונד, סגן מנהל מחלקת מכירות ופרסום  בחברת הווידאו אנליטיקס Zefr, הביטול של הפרסומות הארוכות יעלה את המעורבות עם סוגי פרסומות אחרים. "אם תוכן הוא בממוצע באורך של דקה וחצי, לבקש ממשתמש לראות פרסומת באורך שליש מאורך התוכן יוצר תסכול, המשתמשים מדלגים יותר וזמן השימוש בפלטפורמה מתקצר" הוא אמר. "גוגל צריכה לשמור על המשתמשים בפלטפורמה, וחשובה לנו יצירת חוויית הפרסום".

חברות יכולות ליצור פרסומות שניתן לדלג עליהן ב-YouTube, פרסומות שגובות כסף ממפרסמים כאשר מישהו צופה בסרטון המלא של הסרטון, מה שישתלם כלכלית לחברה, שבבעלות Google.

זהו שינוי למען המובייל באתר הסרטונים, אשר נע לכיוון ה-livestream ומציאות מדומה. אלו מגמות שעוד נשמע עליהן רבות בשנים הקרובות. לפי YouTube, חצי מהטראפיק מגיע ממובייל. מובן שמובייל, סלולרי וכדומה הוא הכיוון שאליו נעה הטכנולוגיה, ועל כן, המהלך של YouTube ברור ומובן לחלוטין. אנחנו, המשתמשים, שמחים על מהלך, ואילו המפרסמים יצטרכו לעבוד קשה יותר כדי שהמסר של הפרסומת יהיה ברור לצופה כבר מהשניות הראשונות.

מקור

.

השאר תגובה

Your email address will not be published.

Call Now Button

הופה! קבלו טייק-אווי של טיפים בשיווק ובמיתוג ישר למייל

לא תודה יש לי יותר מדי כסף
close-link

מומחים בהגדלת מכירות ולידים לחברות
 

לא תודה יש לי יותר מדי כסף
close-link